Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 Türkçe Yama Türkçe Altyazı isteği

2. el cep telefonu alıyoruz

erdem181

Katılımcı Üye
25 Ocak 2019
278
43
Witcher 3 goty,last of us,beyond two souls oyunları cihazımda kurulu fakat ingilizce versiyonları maalesef,bunların türkçe versiyon dosyaları var mıdır acaba varsa nasıl yükleyebilirim ?

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
306
28
Witcher 3 goty,last of us,beyond two souls oyunları cihazımda kurulu fakat ingilizce versiyonları maalesef,bunların türkçe versiyon dosyaları var mıdır acaba varsa nasıl yükleyebilirim ?

Türkçe olan oyun sürümlerini bulacaksınız. Onları indireceksiniz ve makinenize kuracaksanız. Hepsi bu kadar. Sizdeki oyunlar Türkçe değilse şayet saydığınız tüm bu oyunların Türkçe dil desteği formatındaki hali sitede mevcuttur.

erdem181

Katılımcı Üye
25 Ocak 2019
278
43
Türkçe olan oyun sürümlerini bulacaksınız. Onları indireceksiniz ve makinenize kuracaksanız. Hepsi bu kadar. Sizdeki oyunlar Türkçe değilse şayet saydığınız tüm bu oyunların Türkçe dil desteği formatındaki hali sitede mevcuttur.
Hocam sitede var biliyorum ama elimde bilgisayar yok dosya boyutları da çok büyük olduğu için dışarda biyerde indirme şansım yok o sebepten sordum başka bir yolu var mıdır diye

one41

Katılımcı Üye
8 Şub 2018
158
28
Witcher 3 goty bu oyun bendede vardı bu oyun ingilizce tr yaması yok ama güncellemesi var onu indirip kurun oyun menüsünden tr yapın oluyor ben öyle yaptım tr yama aramayın boşuna.

2. el cep telefonu alıyoruz