Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Türkçe Yama Çalışmıyor

2. el cep telefonu alıyoruz

melihsaner

Katılımcı Üye
10 Eki 2019
40
8
Merhaba, Cfw cihazımdan atmosphere kurulu türkçe yama dosyasını atmosphere/titles klasörüne atıyorum fakat hiç bir işe yaramıyor. Ne yapmam lazım Lütfen yardımcı olabilir misiniz

melihsaner

Katılımcı Üye
10 Eki 2019
40
8
Edit: Sorun Çözülmüştür.

Yamanın title id si ile aynı isimde nsp dosyasını yüklüyorsunuz. Daha sonra yama klasörünü atmosphere/titles içerisine atıyorsunuz. Oyun Türkçeleşiyor.

Son düzenleme:

xvampirex

Katılımcı Üye
3 Kas 2019
36
6
herşeyi denedim ancak çalışmıyor.... id ler aynı nsp dosyasının adını title numarasıyla değiştirip yüklemeyi bile denedim ama çalışmadı bir türlü

melihsaner

Katılımcı Üye
10 Eki 2019
40
8
herşeyi denedim ancak çalışmıyor.... id ler aynı nsp dosyasının adını title numarasıyla değiştirip yüklemeyi bile denedim ama çalışmadı bir türlü
Türkçe yamanın çalışması için bazı oyunların güncelleme dosyasını yüklememen veya yüklenen gerekiyor yamayı paylaşanlar açıklamada oyunu güncelleyin ya da güncellemeyin diye belitmişler. Umarım sorununuz yakın zamanda çözülür.

emre_007

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
147
93
38
ANKARA
Oyunların hepsi güncel patchlerde de çalışıyor. Sıkıntı yok. Ama şu unutuluyor. Atmosphere en sörümü yüklenecek. Firmware 9.0.1 olması gerekiyor. Ayrıca 2.00-9.0.1 arası bir patch var. gbatemp sitesinden bulabilirsiniz. O kesinlikle yüklenmeli. Çalışma ile ilgili hataları düzeltir. sxos gelince onu kullanmadım ama onda bazı yamalar çalışmıyor. Yapısı farklı olduğundan olabilir. O yüzden starcfw programı var. 3 tane programı bir arada çalıştırmaya yarıyor. Atmosphere-reinx-sxos arasında geçişler yapılarak kullanılır. Onu öneriyorum. Hepsini kullanmak isteyenler için.

xvampirex

Katılımcı Üye
3 Kas 2019
36
6
firmware 9.0.1 yüklü . zahmet olmazsa 2.00-9.0.1 arası patch için link bir alabilirmiyim tam olarak ne aradığımı bilemediğim için (ilk haftam switchde) . yanıtlar için çok teşekkürler

emre_007

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
147
93
38
ANKARA

xvampirex

Katılımcı Üye
3 Kas 2019
36
6
sanırım problemi buldum . attığım klasörler dosya olarak görünüyor . klasör olarak görünmüyor ... sebebi nedir acaba

emre_007

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
147
93
38
ANKARA
Format çek sd karta exfat olarak ondan sonra yeniden yükle derdim ama bilgisayardan kaynaklı da olabilir problem...

xvampirex

Katılımcı Üye
3 Kas 2019
36
6
formatlayıp denedim ama değişen birşey olmadı . klasör text dosyası olarak görünüyor ama sd kartı bilgisayara takınca klasör olarak görünüyor . ayrıca hem mac de hem windows da atmayı ve iki farklı sd kart denedim sonuç aynı :/

2. el cep telefonu alıyoruz