Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Pkg Oyun Uncharted: The Nathan Drake Collection PKG Oyun İndir ! [4.05]

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Öne çıkan konu #21
burada deneyen **** isimli kişinin söylediğine göre 02344 sürümünde full dublajlı imiş

fakat bu sürüm nette yok herhalde

uncharted collection (02344) 3 oyunda dublaj ve altyazı
@ispark Kardeşim yardımcı olmak istediğini anlıyorum fakat başka forum sitelerinin linklerini burada veya özel mesaj yoluyla paylaşman doğru değil.Bu konulara biraz dikkat edelim :)

brosco

New member
Katılımcı Üye
Bu oyunda sadece dil türkçedir seslendirmeler ingilizcedir elimde CUSA02344 cd si var yanlız onunda yedek alıp dump yaparken icon0 error hatası verdiği için oyun pkg formatına çevriliyor çok şükür uzun uğraşlar sonucu CUSA02344 linkini temin edip indirdim pkg formatında sorun çözüldü 3 oyununda dil ve seslendirmeleri türkçe şuan herkeze iyi geceler

kahwecix

Active member
Katılımcı Üye
4.55 cihazda kurdugumda oyun acılıyor dil ayarlarını yapıyorum sonrasında hangi oyunu oynamak istiyorsun diye soruyor 1 2 3 yani hangisini secersem seceyim PS4 ana ekrana gonuyor XXX kullanıcısının oturumu kapanacak diyor benden baska bu hatayı alan var mı

MALİK

New member
Katılımcı Üye
Bu oyunda sadece dil türkçedir seslendirmeler ingilizcedir elimde CUSA02344 cd si var yanlız onunda yedek alıp dump yaparken icon0 error hatası verdiği için oyun pkg formatına çevriliyor çok şükür uzun uğraşlar sonucu CUSA02344 linkini temin edip indirdim pkg formatında sorun çözüldü 3 oyununda dil ve seslendirmeleri türkçe şuan herkeze iyi geceler
Hocam merhaba, paylaşma imkanın var mı?

elektroumut

Member
Katılımcı Üye
Arkşlar mrb;

Şu an CUSA2344 buldum, çok hızlı iniyor (11MB/s)
Denemeden paylaşmak istemiyorum.
Yama yada update i de var, deneyeyim, çalışırsa hemen paylaşıcam.
Beklemede kalın.

MALİK

New member
Katılımcı Üye
4.55 cihazda kurdugumda oyun acılıyor dil ayarlarını yapıyorum sonrasında hangi oyunu oynamak istiyorsun diye soruyor 1 2 3 yani hangisini secersem seceyim PS4 ana ekrana gonuyor XXX kullanıcısının oturumu kapanacak diyor benden baska bu hatayı alan var mı
Biryerde buldum...
"Rar dan çıkan 3 klasörü de User/tropy klasörüne atacaksın, FTP yolu ile"
ALINTI

MALİK

New member
Katılımcı Üye
Pardon dikkat ettim ama orda yazıyormuydu görmemişim. Akşam bende bunun Türkçe dublaj seçeneğini araştırıken tesadüfen gördüm bu sıkıntıyı nasıl giderildiğini. Burda bir arkadaşda zorda kalınca yardım etmek istedim. Benden yana sıkıntı yok... eline sağlık. Bu arada burda faaliyettesin anlaşılan, uzun süre görememiştim başka yerde seni. Kolay gelsin. Burda karşılaşmamıza sevindim.

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Pardon dikkat ettim ama orda yazıyormuydu görmemişim. Akşam bende bunun Türkçe dublaj seçeneğini araştırıken tesadüfen gördüm bu sıkıntıyı nasıl giderildiğini. Burda bir arkadaşda zorda kalınca yardım etmek istedim. Benden yana sıkıntı yok... eline sağlık. Bu arada burda faaliyettesin anlaşılan, uzun süre görememiştim başka yerde seni. Kolay gelsin. Burda karşılaşmamıza sevindim.
@MALİK Sorun yok kardeşim :) Evet yaklaşık 2 sene falan, forum ortamlarından uzaktım boş zamanım olunca tekrardan gireyim dedim ve artık buradayım :) Sende hoş geldin.

MALİK

New member
Katılımcı Üye
Beyler şu Full Türkçe bulan arkadaşlar paylaşmayı düşüyorlar mı? :)

elektroumut

Member
Katılımcı Üye
Bu arada ben de yama yapmaya falan gerek kalmadı.

Ben de Beyond : Two Souls türkçe altyazılı pkg arıyorum, bir türlü bulamadım.
Bulan , deneyen biri paylaşırsa walla ne diim, Allah ne muradı varsa versin derim :)

MALİK

New member
Katılımcı Üye

faycalsami

New member
Katılımcı Üye
[QUOTE = "Scofield, post: 1024, membre: 387"] réponse [/ QUOTE]
le pouvoir de
Les