Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Until Dawn Türkçe

2. el cep telefonu alıyoruz

relboron

Katılımcı Üye
13 Kas 2019
49
18
Arkadaşlar Until Dawnın Türkçe altyazılı versiyonu lazım Vr siz oynanan ilk oyun Türkçe olan versiyonu Cusa00194 interneti talan ettim hiç bir yerde sağlam link yok biyerden denk getirip indirdim part eksiği var, bu forumda bir arkadaş torrent olarak vermiş o da torrent uçmuş varmı bu versiyonu paylaşacak olan ?

Retoucher

Katılımcı Üye
17 May 2018
267
63
32
Arkadaşlar Until Dawnın Türkçe altyazılı versiyonu lazım Vr siz oynanan ilk oyun Türkçe olan versiyonu Cusa00194 interneti talan ettim hiç bir yerde sağlam link yok biyerden denk getirip indirdim part eksiği var, bu forumda bir arkadaş torrent olarak vermiş o da torrent uçmuş varmı bu versiyonu paylaşacak olan ?
Bunu deneyebilirsin

relboron

Katılımcı Üye
13 Kas 2019
49
18
Hocam teşekkür ederim ama denedim dediğim link buydu bütün partlar indi ama 63 üncü part sıkıntılı açmıyor yani mesaj attım geri dönüş olmadı o kadar part boş boş duruyor.

relboron

Katılımcı Üye
13 Kas 2019
49
18
Allah allah acaba yenilendi falanmı defalarca denedim olmadı tekrar deniyim bi hocam

Retoucher

Katılımcı Üye
17 May 2018
267
63
32
Yok hocam yine aynı bende açılmıyor attığın resimdeki linki yazdım file does not exist in server diyor
Tamam hocam ben indiriyorum sizin için. Kendi zippyshare hesabıma upload ederim. Biraz uzun sürebilir (Upload hızım düşük malum) Size linki atarım tamamlanınca. Siz elinizdeki partları silmeyin.

relboron

Katılımcı Üye
13 Kas 2019
49
18
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim acelesi yok meşgul iseniz başka bir zamanda yollarsınız

Retoucher

Katılımcı Üye
17 May 2018
267
63
32
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim acelesi yok meşgul iseniz başka bir zamanda yollarsınız
Vaktim var sorun değil. 1.03 update'i gelmiş zaten bende bu sayede onu indiriyorum aynı zamanda iyi oldu. Farklı sonla bitirmek için tekrar bir daha oynamayı düşünüyordum :)

relboron

Katılımcı Üye
13 Kas 2019
49
18
Vaktim var sorun değil. 1.03 update'i gelmiş zaten bende bu sayede onu indiriyorum aynı zamanda iyi oldu. Farklı sonla bitirmek için tekrar bir daha oynamayı düşünüyordum :)
Aynen hocam bende uptade falanda hazır herşey sorunsuz indi bu part 63 yüzünden oyunu kuramadım işte sayende halledicez

2. el cep telefonu alıyoruz