Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rehber VE NİHAYET SORUNSUZ İNTERNETSİZ VORTEX HEN 2,1,1

2. el cep telefonu alıyoruz

@potemps4

Katılımcı Üye
2 Ağu 2017
529
93
önce tarayıcıya girip ayarlardan çerez ve web site verilerinin temizleyin ardından internet baglantısına girip dns ayarına kadar gelip dns yerine 1.inci dns 139.99.172.148
2.inci dns 139.99.172.148 yapın ardından kullanım klavuzuna girin açılan sayfada sol en altta settinge girin ve store PS4ADMİN in cacheye tıklayın altta yüklemeye başlar bitince internet bağlantınızı kesin ve nihayet sıfır hata yaşadığım kırmaya sahip olun ayrıca solda securıty exploıtse tıkla enable block updata yaparsanız

BUDA TARAYICI OLANI http://ps4adminv5.retrogamer.tech/

indir.jpg

Son düzenleme:

Flaprex

Katılımcı Üye
4 Eyl 2018
31
8
Dün gece denedim gayet iyi çalışıyor. Kullandığım bir önceki versiyon 1.7 hen'in en iyi versiyonuydu. Ona rağmen ara sıra kapanma sorunu vardı. Özellikle cihazı yeni açtığımda birkaç dakika beklemeden kırma işlemi yaparsam kapanıyordu. Aynısını bunu yükledikten sonra da denedim cihazı açar açmaz kırma işlemini gerçekleştirsem dahi cihaz kapanmıyor.Şuan memnunum tavsiye ederim.
-----------------------------------------------------------
Konuda ki anlatımı bir kez yapacaksınız. Sonrasında cihazı internete bağlamanız gerekmiyor , tamamen çevrimdışı kullanın . Cihazı her kapatıp açtığınızda şu işlemi gerçekleştirmeniz gerekmekte (İnternete bağlaMAyın.) ;
-Cihazı her açtığınızda kullanım kılavuzuna girin . Açılan sayfada Launch butonuna basın kırma işlemi tamamlanacak.
----------------------------------------------------------
-ApptoUsb özelliğinin kullanımı ;
Cihazı açıp kırma işlemini gerçekleştirin
Kullanım kılavuzuna girin , solda ki menüden ' Data Exploits' yazısına tıklayın
Hemen altından 'AppToUsb' ye tıklayın
Sonra sağ taraftan ' Launch ' yazan butona basın
İşlem başlayacaktır , bu kadar.
-----------------------------------------------------------
-Kendi cihazımdan resimler ;
WhatsApp Image 2018-10-03 at 17.02.28.jpegWhatsApp Image 2018-10-03 at 17.02.29.jpegWhatsApp Image 2018-10-03 at 17.02.29(1).jpegWhatsApp Image 2018-10-03 at 17.02.30.jpeg

Son düzenleme:

CRİXUS

Katılımcı Üye
24 Ağu 2018
258
63
Uzun zamandır yapmayı istiyordum ama güvenemiyordum elimizdeki cihazdan olmayalım diye. Şu anda yeni yaptım, işlemleri de Youtube'den izledim şu anda ilk açışımda problem yok. Umarım hep böyle olur. Hem de cihazın sabit sürücüsüne zarar veriyor diye biliyorum anında kapanmasının.

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
2 May 2018
1,286
113
önce tarayıcıya girip ayarlardan çerez ve web site verilerinin temizleyin ardından internet baglantısına girip dns ayarına kadar gelip dns yerine 1.inci dns 139.99.172.148
2.inci dns 139.99.172.148 yapın ardından kullanım klavuzuna girin açılan sayfada sol en altta settinge girin ve store PS4ADMİN in cacheye tıklayın altta yüklemeye başlar bitince internet bağlantınızı kesin ve nihayet sıfır hata yaşadığım kırmaya sahip olun

Ekli dosyayı görüntüle 590

pekı her acılıs kapanısta ps4 ü , ınternet tekrar gerekecekmı ? dns vb ıslemlerı ıcın

Flaprex

Katılımcı Üye
4 Eyl 2018
31
8
pekı her acılıs kapanısta ps4 ü , ınternet tekrar gerekecekmı ? dns vb ıslemlerı ıcın
Anlatılan kurulumu bir kez yapın. Cihazı kapatıp açktıktan sonra internet gerekmiyor. Tekrar internete bağlanmanıza gerek yok . Her açılışta şu işlemi yapın ;
''Yukarıda ki anlatımı bir kez yapacaksınız. Cihazı her açtığınızda kullanım kılavuzuna girin . Açılan sayfada Launch butonuna basın kırma işlemi tamamlanacak''

CRİXUS

Katılımcı Üye
24 Ağu 2018
258
63
Üstadım 1 kere çerezler web tarayıcısından silindikten sonra bu işlemi yapıyoruz. İşlemi yaptıktan sonra internet tarayıcısını unutun, hiçbir şey yapmayın. Ayrıca tek seferlik internet ile yapılan bir işlem bu yani bundan sonraki işlemler çevrimdışı olarak yapılıyor.
Flaprex hocam gerisini anlatmış.

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
2 May 2018
1,286
113
Üstadım 1 kere çerezler web tarayıcısından silindikten sonra bu işlemi yapıyoruz. İşlemi yaptıktan sonra internet tarayıcısını unutun, hiçbir şey yapmayın. Ayrıca tek seferlik internet ile yapılan bir işlem bu yani bundan sonraki işlemler çevrimdışı olarak yapılıyor.
Flaprex hocam gerisini anlatmış.
sımdı test eddım hocam oldu cok guzel bır paylasım faydalı olmus gercekte artık ezıyet cekmekten kısıler kurtulur bu konuda ...

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
2 May 2018
1,286
113
Daha ilk denememde kapandi cihaz bence buda sorunlu kullacaklarin bilgisine...
bende kapanmadı sayet kapanma gıbı sorun oluyorsa bırılerınde dıleyen eskı yontem kullanabılır fakat. şunu unutmayın dıger cıhazlarda kapanma sorunu oluyor , bendede dıger hen uzerı kapanmaları arada oluyordu . hemen sılıp atmayın kaanetımce suan en ıyı ps4 ozelıklerınden bırı son zamanlarda cıkmıs olan. bızlerı sureklı pc acmaktan kurtarıyor ınternett sorunundan kurtarıyor maglumunuz bır cok kısınnde evınde net yok onlar ıcınde cok guzel bır avantaj.

CRİXUS

Katılımcı Üye
24 Ağu 2018
258
63
4 kere oyun oynamak için açtım şu anlık hiçbir problem göremedim.

sedat8879

Katılımcı Üye
17 Haz 2018
401
63
Hen 1.7 yi açıyorum debug settings de oluyor. Ama oyuna tıklıyorum içerik kullanılamıyor satın alın diyor. Nasıl çözerim ?
Edit: Sorunu buldum gençler. Daha önce mira+ hen ile kurulan bir oyun veya uygulama hen ile çalışmıyor. Silip tekrar hen ile yüklemek gerekiyor. Şu an nfs yi silip sadece hen ile yükledim çalıştı. Savelerim de duruyor. Sırada God of War var. Bitince uncharted ?

Son düzenleme:

metinhow

Katılımcı Üye
16 Ocak 2017
112
28
dediklerini aynen uyguluyorum neti kapatım tekrar cihazı acıyorum kulanım kılavuzuna girince sayfa görüntülenmiyor net olmadan. nerde hata yapıyorum acaba ?

2. el cep telefonu alıyoruz