Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Nintendo Switch Türkçe Yama Witcher 3 NS Türkçe Yama ÇIKTI

2. el cep telefonu alıyoruz

emre_007

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
180
93
39
ANKARA
Tüm Yamalar kaldırılmıştır. Çevirmen Arkadaşlar yamaların çalındığını iddia ettiği için tüm yamaları kaldırdım. Artık yama işi yapmıyorum. Zaten ben yamaların kime ait olduğunu söylüyorum. Bilmediğime de çevirmen arkadaş kimse onu atıfta bulunuyorum. Ben port işlemi yaptığımı eksik varsa onları çevirdiğimi ve tamamlamam gerekenleri tamamladığımı söyledim. Ben hırsız fln değilim. Çokta umurumda olan bir şey değil ben sadece herkese nintendo switchte türkçe oyun oynama imkanı sunmak istedim. Ama karalama kampanyası başladığı için bırakıyorum. Tabiki port işlemi yapılırken karşılaşılan zorluklar var. Onda da çok emek harcanıyor. Basit zannedenler buyursun kendileri yapsınlar. Onu yapan bilir. İsmimi kullanmam normal. Çünkü benim de emeğim var onda. Bundan benim hiç bir çıkarım olmadığını kaç defa söyledim. Ama meyve veren taş her zaman taşlanır.

Son düzenleme:

angel2

Katılımcı Üye
4 Mar 2019
32
8
Emre su darkriders 2 yede bir ativer kardesim uzun zamandir beklemedeyiz

submarined6

Katılımcı Üye
13 Eyl 2019
105
18
Ekli dosyayı görüntüle 1953
Ekli dosyayı görüntüle 1954
Ekli dosyayı görüntüle 1955
Ekli dosyayı görüntüle 1956
Ekli dosyayı görüntüle 1957
Ekli dosyayı görüntüle 1958

Kolay gelsin arkadaşlar. Evt hazırlayıp hemen dosyayı aktardım. Metin bölümünde Türkçe resmi çeviri ses bölümünde Türkçe gönüllü çeviri seçin. En son resimde olduğu gibi. Video altyazıları yoksa Türkçe olmaz. Gönüllü çeviride font sıkıntısı var ve ayrıca videoların altyazı düzenlenmesi gerekiyor. O da yama boyutunu 1.6 gb boyutuna çıkarıyor. O yüzden gerek duymadım video düzenlenmesine. Bu boyut yeterli. Hayırlı oyunlar.

[Gizli içerik]
teşekkürler

emre_007

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
180
93
39
ANKARA
Emre su darkriders 2 yede bir ativer kardesim uzun zamandir beklemedeyiz
Darksiders 2 şu an scofield abi ilgileniyor. Ondaki sıkıntı dosya yapısının PC ve PS4'den farklı olması. O yüzden uzun sürüyor. Onu çözmek için uğraşıyor. Dosya yapısını bu sefer aynı bırakmamışlar. Ayrıca The Legend of Zelda Links Awakening Türkçe yama yolda ama ücretli olarak yayınlanacak. Onu da bitirmek üzereyim. Çeviri ve Programlama tamamen kendime aittir. Herkese hayırlı oyunlar.

angel2

Katılımcı Üye
4 Mar 2019
32
8
Darksiders 2 şu an scofield abi ilgileniyor. Ondaki sıkıntı dosya yapısının PC ve PS4'den farklı olması. O yüzden uzun sürüyor. Onu çözmek için uğraşıyor. Dosya yapısını bu sefer aynı bırakmamışlar. Ayrıca The Legend of Zelda Links Awakening Türkçe yama yolda ama ücretli olarak yayınlanacak. Onu da bitirmek üzereyim. Çeviri ve Programlama tamamen kendime aittir. Herkese hayırlı oyunlar.
Burdami yoksa animustami yayinlanacak

emre_007

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
180
93
39
ANKARA
Burdami yoksa animustami yayinlanacak
Burada hesap numaramı verip yayınlayacağım. Kendi çalışmam hiçbir grupla alakası yoktur. Fiyat 20 tl olarak belirledim. Bu bana yamalarla ilgili yaptığım masraflara destek olarak alıyorum. Belki de yaptığım masrafları bile karşılamayacak ama olsun. Amaç biraz zararımı telafi etmek. Cihazım arızalanmıştı tamir ettirmiştim. Onun gibi vb. şeyler.

Krocn

Katılımcı Üye
4 Tem 2018
125
18
Ekli dosyayı görüntüle 1953
Ekli dosyayı görüntüle 1954
Ekli dosyayı görüntüle 1955
Ekli dosyayı görüntüle 1956
Ekli dosyayı görüntüle 1957
Ekli dosyayı görüntüle 1958

Kolay gelsin arkadaşlar. Evt hazırlayıp hemen dosyayı aktardım. Metin bölümünde Türkçe resmi çeviri ses bölümünde Türkçe gönüllü çeviri seçin. En son resimde olduğu gibi. Video altyazıları yoksa Türkçe olmaz. Gönüllü çeviride font sıkıntısı var ve ayrıca videoların altyazı düzenlenmesi gerekiyor. O da yama boyutunu 1.6 gb boyutuna çıkarıyor. O yüzden gerek duymadım video düzenlenmesine. Bu boyut yeterli. Hayırlı oyunlar.

[Gizli içerik]
Tesekkurler

2. el cep telefonu alıyoruz