Yardım

2. el cep telefonu alıyoruz

Baleyg

Katılımcı Üye
Merhaba arkadaşlar Playstation 4 5.55 sürümündeyim Witcher 3 Goty oyununa güncelleme yapmak istiyorum. Sitedeki orjinal güncellemelerin bulunduğu linkten güncellemeyi indirdim ben bunu nasıl kurarım?

Baleyg

Katılımcı Üye
Neden kimse cevap vermiyor?

aytug25

Katılımcı Üye
Siteden indirdiğin pkgyi kuramazsın, debug settings aktif olması lazım, yani jailbreak lazım.
Witcher 3 son güncellemesi 5.05 versiyon istiyor diye biliyorum. Tam emin olmamakla birlikte şöyle yapabilirsin. Önce ayarlardan otomatik güncelleştirmeyi kapat de, sonra oyundan güncelleştirmeleri denetle seçeneği olması lazım, onu seç, otomatik olarak güncelleme yi indirir, bu şekilde ps4 5.55 sürümde kalmaya devam eder. Oyun güncellemesinden sonra kapatırsın neti yine.

Baleyg

Katılımcı Üye
Siteden indirdiğin pkgyi kuramazsın, debug settings aktif olması lazım, yani jailbreak lazım.
Witcher 3 son güncellemesi 5.05 versiyon istiyor diye biliyorum. Tam emin olmamakla birlikte şöyle yapabilirsin. Önce ayarlardan otomatik güncelleştirmeyi kapat de, sonra oyundan güncelleştirmeleri denetle seçeneği olması lazım, onu seç, otomatik olarak güncelleme yi indirir, bu şekilde ps4 5.55 sürümde kalmaya devam eder. Oyun güncellemesinden sonra kapatırsın neti yine.
Böyle yaparsam güncellenmez değil mi? Bir de gene de Playstation Store’a giremem değil mi?

Baleyg

Katılımcı Üye
Teşekkürler dostlar.

2. el cep telefonu alıyoruz