Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

  
  

Yarış oyunu Forza Horizon 4'ün oyuncu sayısı açıklandı

2. el cep telefonu alıyoruz

italyanSoda

Katılımcı Üye
rank
Katılım
12 Ara 2018
Mesajlar
136
Beğeniler
49
Puanları
28
#1Geliştiriciler durumdan memnun.
Geçtiğimiz günlerde Forza Horizon 4'ün oyuncu sayısı hakkında ortaya yeni bir iddia atılmıştı. Çıktığı hafta 2 milyon oyuncu sayısına sahip olduğu iddia edilen yapımın gerçek oyuncu sayısı, geliştiriciler tarafından açıklandı. Forza Motorsport'un resmi Twitter hesabından açıklanan bilgiye göre Forza Horizon 4'ü şimdiye kadar 7 milyon oyuncu oynamış. Bir yarış oyununa göre bu sayının oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü daha büyük kitlelere hitap etme umuduyla piyasaya çıkan AAA oyunlar bile bu sayıya zar zor ulaşıyor. Xbox markasının en güçlü serilerinden bir tanesi olan Forza serisi, özellikle Horizon oyunlarıyla güzel satış rakamları elde edebiliyor.
Forza Horizon 4 oyuncu sayısı
Resmi Twitter'da görüntüle

What a start to 2019! One month after the launch of the Fortune Island expansion, we’re celebrating the more than 7 million people who have played @WeArePlayground #ForzaHorizon4 since launch. Thank you, Forza fans!​
525 kişi bunun hakkında konuşuyor
Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilikMotorsport serisinden farklı olarak arcade ve simülasyon öğelerini güzel bir şekilde harmanlayan Horizon oyunları, oyuncuların bir numaralı yarış serisi olmuş durumda. PC platformuna da çıkmasıyla daha büyük bir oyuncu kesimine hitap eden Forza Horizon 4, gün geçtikçe oyuncu sayısını büyütüyor. İngiltere'de geçen yapımda mevsimlere bağlı olarak çeşitli yarışlar yapabiliyoruz. Ayrıca ilk kez PC platformunu da ana odağına alan yapım, PC oyuncularına da kucak açmış oldu. Bakalım ilerleyen dönemlerde oyuna ne gibi yeni içerikler gelecek?

KAYNAK - M.K
 
2. el cep telefonu alıyoruz