Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yeni alınma Switch , RCM loader ve firmware /CFW için yardım talebi

2. el cep telefonu alıyoruz

amegastar

Katılımcı Üye
28 Haz 2018
6
1
Yurtdışında bir teknoloji markette tesadüfen kırılabilir serial'e sahip XAJ7001 serisi bir switch aldım.
Bugün ilk işim kutuyu açmadan 128'lik iyi bir SD kart ve RCM loader almak oldu.

Cihazı açtım .. O kadar uzun zamandır bekliyormuş ki rafta ... Sürüm 3.0.1
ATMOSPHERE ve REINX'i indirip SD Karta attım.. SD kartı takınca Switch güncelleme yapmak istiyor.

işte orada takıldım...RCM loader'i takmadan güncelleme yapmalımıyım ? Güncelleme yaparsam kırılabilirlik kaybolur mu ?
Yoksa başka bir metodla cihazın versiyonunu kırılması kesin 8.0.1 veya 8.1 mi yapmalıyım...
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

Son düzenleme:

GoGoRa

Katılımcı Üye
31 Eki 2019
23
3
Aynı sorunu bir kaç gün önce 2. el aldığım nintendo switch cihazımda yaşadım. update istiyordu kartı exfat olarak formatlamak için. Bende update yaptım 9.0.1. oldu cihaz. Sıkıntı olmadan atmoshpere ile youn yüklüyorum. Zaten atmoshpere nintendo switch'in 9.0.1 sürümünü destekliyor.

aytug25

Katılımcı Üye
1 Eyl 2017
337
63
Yurtdışında bir teknoloji markette tesadüfen kırılabilir serial'e sahip XAJ7001 serisi bir switch aldım.
Bugün ilk işim kutuyu açmadan 128'lik iyi bir SD kart ve RCM loader almak oldu.

Cihazı açtım .. O kadar uzun zamandır bekliyormuş ki rafta ... Sürüm 3.0.1
ATMOSPHERE ve REINX'i indirip SD Karta attım.. SD kartı takınca Switch güncelleme yapmak istiyor.

işte orada takıldım...RCM loader'i takmadan güncelleme yapmalımıyım ? Güncelleme yaparsam kırılabilirlik kaybolur mu ?
Yoksa başka bir metodla cihazın versiyonunu kırılması kesin 8.0.1 veya 8.1 mi yapmalıyım...
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..
inşallah güncelleme yapmamışsındır, nereba ile jig ve payload uğraşmadan direk cfwye geçme imkânın var 4.1 sürüme kadar olan cihazlarda

2. el cep telefonu alıyoruz