Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Neler yeni

Son mesajlar

Son kaynaklar

Khalkedon
Gran Turismo: Sport PS4 Oyununu İndir
0.00 yıldız(lar) 0 rating
İndirilme
3
Güncelleme

Son profil mesajları

bırsey sorucam bır sıte buldum part part dırek ps4 oyunlarını ındırıyosun hıcbır zorluk yok ıdm ıle oto ınıyor 2.gb olarak partlamıslar her partı

https://skidrowgamez.net/category/ps4/page/6/ bu sıteye bakınız derım 2018 god4 fıfa vb son cıkan tum oyunlar mevcut sızce bu sıtenın guvenılırlıgı ne derece bır bılgınız varmı saglam yermıdıır ındırılebılırmı ?
dıyelım 4.05 versıyondayım . ve ben 4.55 guncellemelı oynları oynayamam demı ? aynı bugun 4.55 versıyondakıler yenı cıkan 2018 oyunlarını oynamadıkları gıbı dogrumu ?
merhaba, ps4 pro4.55 hen cihazım var 4.05 oyunaları da çalışır mı ? Bu gün denemek için bi siteden limbo indirdim, yükledim fakat browserdan hen i aktif etmeme rağmen kilidi açılmadı. ek bir işlem yapmak gerekir mi?

bana indirip, doğrudan paket yükleciyisi ile kurabileceğim hazır kırılmış oyunları bulabileceğim bi torrent kaynak sitesi önerebilir misiniz?
Üstad merhaba 4.55 için p-2745 ile başlayan numara nedir acaba