Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yeni profil mesajları

Hocam merhaba iyi akşamlar

Ben Ankara'da oturuyorum, kendi switch lite konsoluma çip taktırmak istiyorum. Dh'dan sizi önerdiler. Halihazırda şu an switch lite için çip işlemi gerçekleştiriyor musunuz, fiyat alabilir miyim? Ve fiyata oyun yükleme dahil mi?

Yazarsanız çok sevinirim, ciddi müşteriyim.
ben yeniyim nasıl indirecegim. 6.72 versiyon kırma yaptık ama oyun indiremedim hiç. reklam gelip duruyor.yardım
wogn8r
wogn8r
Hangisini indirimeyi deniyosun yardımcı oliyim.
T
Toprakefe33
Ps4 ü kırmadan oyun veya yama indirebiliyomuyuz
merhaba veryonum 5,05 6,72 yuksetmek istiyorum acaba fiyat ne kadar ps4 gönderme imkanim var mi
İyi günler arkadaşlar ps3 cihazım son sürüm hen li kırık nasıl online oynayabilirim bir aradaş yardım etsin acil teşekkürler makine:süperslim
merhaba 5.05 sürümdeyim spidermanı indiriyorum 5.05 de çalısacak sekılde . oyun dısında ekstradan yuklemem gereken bısey olacak mı . öncekı gibi debug settings den yükleyip oynamaya baslayacak mıyım
KenKon
KenKon
aynen dediğiniz gibi yapacaksınız. eskiden nasılsa yine aynı işlemler..
Profilimde hakkında kısmında Skyrim Special Edition için tek pakette portladığım modlara ulaşabilirsiniz. Oyunu daha güzel ve daha oynanabilir kılan bir yama oldu. İndirmenizi tavsiye ederim :)
Üst